[6 lipiec 2003] 
22 maja został podpisany ostateczny akt notarialny dotyczący .......„Pojawiająca się na pewnym etapie praktyki pewność, że uwarunkowane, lecz świadome kroki prowadzą do nieuwarunkowanego i trwałego celu, jest naprawdę niezwykłym podarunkiem” – Lama Ole Nydahl.


[wpis: 6 lipiec 2003]

22 maja został podpisany ostateczny akt notarialny dotyczący kupna pomieszczenia na ośrodek we Wrocławiu. Jest to strych w ścisłym centrum miasta, bardzo blisko od Starego Rynku, przy jednej z głównych ulic Wrocławia. Całość ma ponad 400 m kw. powierzchni. Swój udział finansowy w tym zakupie ma Klub 108.
Zachęcamy was bardzo zarówno do wpłacania pieniędzy na konto, jak i do organizowania w ośrodkach kursów i innych imprez, mających na celu gromadzenie klubowych funduszy. 
Jednocześnie przypominamy, że pieniądze będzie można wpłacać również podczas kursu w Kucharach.
W tej chwili gotowa jest już ulotka Klubu. W najbliższych dniach wszystkie ośrodki otrzymają ją pocztą. Również przygotowaliśmy formularze wpłat z numerem konta, które podobnie jak ulotka dotrą do was niebawem.
Dzięki współpracy wielu osób są w przygotowaniu koszulki. Będą dostępne podczas letniego kursu w Kucharach. Pojawił się również pomysł, aby zorganizować w Kucharach tombole. 
Otwarte pozostaje pytanie, który ośrodek będzie kolejny po Wrocławiu i czy również ten zakup Klub będzie mógł wesprzeć. A to zależy już tylko od nas....